time 2023-05-03 count 550
Ağdam şəhərində 3-cü yaşayış məhəlləsinin təməlqoyma mərasimi olub
time 2023-05-03 count 489
Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Ağdam Muğam Mərkəzinin təməlinin qoyulması mərasimində iştirak ediblər
time 2023-05-03 count 705
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Ağdam rayonuna səfər ediblər Dövlətimizin başçısı Ağdam Rəqəmsal İdarəetmə Mərkəzi və Təlim-Tədris Kompleksinin təməlini qoyub
time 2023-05-03 count 499
Neftçala rayonunda “Heydər Əliyev ili” ilə əlaqədar olaraq “Heydər Əliyev və Azərbaycanın intibah dövrü”, “Azərbaycanın müstəqilliyi əbədidir, sarsılmazdır, dönməzdir!” mövzusunda elmi praktiki konfrans keçirilib.
time 2023-05-01 count 821
Neftçala rayonunda “Heydər Əliyev İli” və Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illik yubileyi münasibətilə musiqili konsert proqramı keçirilib.
time 2023-05-01 count 900
Bakıda Formula 1 Azərbaycan Qran-Prisinin əsas yarışı keçirilib Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva yarışa baxıblar